Nové Fórum

Január 26th, 2009 2 Komentárov

Vzhľadom na to, že stránky boli aktualizované na novú verziu systému WordPress a modul existujúceho fóra už nebol podporovaný bolo nutné pôvodné fórum úplne zrušiť. Od 26.1.2009 je Vám k dispozícií úplne nové elegantné a prehľadné fórum. Jedinou nevýhodou je že je prázdne. Týmto preto prosím všetkých skúsených používateľov programu MyPhoneExplorer aby tieto stránky navštevovali a radili menej skúseným. Ďakujem všetkým návštevníkom a dúfam, že budú s týmito stránkami aj naďalej spokojný.

REKLAMA

2 komentárov pre “Nové Fórum”

Gabriel

4. Február 2009 - 10:49

Zdravím Vás.
Mám problém zmeniť angličtinu v MPE na slovenčinu.Stiahol som si poslednú verziu z Vašej stránky.Predchádzajúcu verziu v angličtine som neodstránil.Skrátka MPE rýchlo preinštalovalo,neukázalo mi na voľbu jazyka.V priečinku Languages je aj slovenčina.
Ako môžem zmeniť jazyk?
Vďaka za pomoc.

branor

4. Február 2009 - 11:30

V poslednej verzii MPE je uz najnovsia slovencina a netreba ju stahovat z tychto stranok, len zapnut v nastaveniach… Pravdepodobne mate anglicky Windows a podla toho nastavilo anglictinu… Chodte do: Subor – Nastavenia – Vzhlad a tam hned prve okienko je volba jazyka….

Pridať komentár

Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.